Atletika v roce 2018

21.12.2018 12:04

Rok 2018 přinesl spoustu zajímavých výkonů a výsledků. Starší žákyně vybojovaly ve vyrovnaném souboji se Sokolem Hradec Králové první místo v Krajském přeboru družstev a postoupily na Mistrovství Čech, kde v konkurenci mnohem početnějších týmů obsadily krásné 8. místo. Dařilo se i družstvům mladšího žactva a přípravky. Mladší žákyně získaly 3. místo v kraji a chlapci z přípravky obsadily ve finále krajské soutěže také 3. příčku. Naši atleti se nominovali i na republiková mistrovství. Alena Cejnarová na MČR v ostravské hale obsadila ve skoku vysokém 14. místo, Lukáš Kvapil na Mistrovství ČR na dráze v Jablonci skončil v běhu na 60 m těsně za posledním postupovým místem do finále, Tereza Prouzová v hodu oštěpem postup do finále vybojovala a skončila na krásném 7. místě. Lukáši Kvapilovi se mimořádně dařilo v Brně na mezinárodních atletických závodech EKAG, kde vybojoval ve sprintu skvělé 2. místo.

Děkujeme našim trenérům za obětavou práci s dětmi, rodičům za ochotu a pomoc a v neposlední řadě našim sponzorům za dlouholetou podporu.