Jaroměřský kros 2013 - propozice, přihláška on-line

16.03.2013 18:03

Oddíl alettiky Vás srdečně zve na první přespolní běh sezóny 2013, který se bude konat jako již tradičně v areálu pevnosti Jaroměř - Josefov.

V letošním roce je závod zařazen do běžeckého poháru Iscarex, je Přeborem Královéhradeckého kraje v přespolním běhu pro rok 2013 a navíc je i Přeborem České republiky ČOS (Česká obec sokolská)!

Závod se pečlivě připravuje již od podzimu roku 2012 a jsou pro startující připravené všechny věkové kategorie od těch předškolních až po seniory. Ve spolupráci s keramickou dílnou Střední školy řemeslné v Jaroměři jsou připravené pro první tři závodníky v každé kategorii keramické originální poháry a další hodnotné ceny. Závod bude měřen elektronicky pomocí čipového měření.

Novinkou závodu je Lidový běh, kde si může zaběhat pro zdraví a zábavu opravdu kdokoliv.

Další letošní novinkou je možnost stáhnout si GPS trasy závodu do vašich mobilních aplikací a zaběhat si tak tréninkově trasu závodu již nyní. https://www.facebook.com/JaromerskyKros?fref=ts

Přijďte si zaběhat, pobavit se a udělat něco pro své zdraví, do areálu pevnosti Jaroměř- Josefov v sobotu 13. dubna 2013 od 9 hodin.

Přihlášky je možné podávat na emailové adrese: jiri.pour@seznam.cz  nebo přímo v den závodu u stanu registrace. Přihlášky emailem předem mají zvýhodněné startovné. Předškolní děti zdarma. Přijďte podpořit i závodníky vloženého běhu handicapovaných sportovců.

Akci podporují: TJ Sokol Jaroměř, Město Jaroměř, Královéhradecký kraj, Profiinstal Jaroměř, Beas pekárny Lično a další.

Přihlásit on-line

Dokumenty ke stažení:

Propozice_Jaromersky_kros_2013_bez_casaku.doc (1 MB)
Propozice_kros_2013_casak_F.pdf (367 kB Jaromersky_kros_2013_mapa1.doc (120 kB)
Jaromersky_kros_mapa_2_prijezd.doc (103,5 kB)
Trasa_1150 m_modra.jpg (533,5 kB)
Trasa_2km_oranzova.jpg (539,1 kB)
Trasa_510_m_cervena.jpg (339 kB)