FLORBAL: Jaroměřští florbalisté ukončili letošní sezónu

19.04.2010 10:19

O tomto víkendu skončila letošní ligová sezóna jaroměřských florbalistů. V neoficiálním interním žebříčku v ní jasně zvítězili elevové, kteří ovládli svoji soutěž. Na jejich čelním umístění se ovšem nepodílejí pouze výsledky hráčů na hřišti, ale do značné míry také trenérské vedení a podpora ze strany "rodičů a přátel florbalu". Díky tedy všem hráčům a kompletnímu realizačnímu týmu, do kterého počítám i zméněné rodiče!

Druhé místo v pomyslném žebříčku obsadily jaroměřské ženy, které ve své první ligové sezóně dosáhli na vynikající bramborovou medaily a mají za to u mě odměnu v podobě bramborového likéru!

Na třetím fleku najdeme jaroměřské muže, pro které je třetí místo příznačné už třetím rokem, bohužel.

Sarší žáci a dorostenci svoji sezónu pouze odehráli a stupně vítězů jim zůstali na hony vzdálené.

Pomyslný žebříček družstev našeho oddílu:

1. elevové

2. ženy

3. muži

4. starší žáci

5. dorostenci

Zpět